категорії: музика репортаж

Життя в яскравих кольорах – це Жаба в дирижаблі!

теґи: 44, Жаба в дирижаблі, український рок

фото: Little

24 березня в київському арт-клубі «44» група Жаба в дирижаблі презентувала нову програму.

За дві години до початку дійства колектив представив міні-концерт для журналістської братії, так би мовити,- живий сингл, що складався з трьох пісень. Після цього журналісти були запрошені до окремої зали, де відбулась прес-конференція. Головна думка цієї невимушеної бесіди - «Жаба в дирижаблі повернулася серйозно і надовго!»

Концерт відкрили забійним жабським інтро, яке стало своєрідною візитівкою команди. В цьому інструменталі кожен музикант встиг показати свої професійні здібності. За тим пішла композиція Море Вогню, яка викликала море оплесків, що супроводжували весь виступ Жаб. Потім були: Растаман, Лихо, Мілая Прінцесса, Дурень, Конопельки, Зелений Peace та інші. Під час концерту раптом зловив себе на думці, що сам собі заздрю від того, що я тут!

Як було обіцяно, в цей виступ музиканти вклали всю свою душу. І величезну кількість енергії! Хлопці виклалися настільки, що вийти на «біс» сил вже не залишилося...

На «ура» пройшов концерт. Присягаюся мамою і келихом холодного пива. Це святі речі, які не дадуть мені збрехати. Люди вдало відпочили, послухали хорошу музику і відірвалися від душі.

Гострий гумор і абсурд, танці, співи і оплески – все перемішалося в концерті.

Життя в яскравих кольорах – це Жаба в дирижаблі. І життя це б'є водограєм!

Більше фоток тут: jaba.kiev.ua/index.php і тут: rock.kiev.ua/arhiv/all_fotos.php